banner-podstrona-monitoring

Ponad 20 lat doświadczenia na rynku

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą rodzinną, która posiada ponad 20 lat doświadczenia. Dzięki pełnemu poświęceniu się naszej pracy od wielu lat dostarczamy Państwu najlepsze rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa. Specjalizujemy się w sprzedaży i profesjonalnym doradztwie urządzeń tworzących systemy alarmowe, domofony, kontrolę dostępu, videofony, rejestratory czasu pracytelewizję przemysłową i sieci LAN. Nasze doświadczenie pozwala nam stworzyć optymalną ofertę dla każdego Klienta.

Kim jesteśmy?

Naszą misją jest dostarczanie Państwu rozwiązań szytych na miarę, spełniających najwyższe standardy i potrzeby naszych klientów. By móc realizować nasze założenia służymy w pełni profesjonalnym doradztwem technicznym. Nasza wykwalifikowana kadra doradzi Państwu rozwiązania, które spełnią wszystkie potrzeby. Dzięki naszym pracownikom, którzy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje spełniamy potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Wyróżnia nas chęć do bezustannego poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności, które potwierdzają liczne certyfikaty.

Dla naszej firmy ważne jest realizowanie całościowych projektów, dlatego polecamy swoje usługi zarówno w doradztwie, sprzedaży jak
i serwisie. Dbanie o już istniejące sieci realizujemy w ramach wsparcia serwisowego, którego działalność obejmuje konserwacje, naprawy, wymianę i aktualizację urządzeń.

Wiemy jak ważne jest wspieranie naszego regionu. Jesteśmy blisko lokalnych inicjatyw. Zostaliśmy partnerem Opolskiego Festiwalu Skoków. Imprezy, która od 2006 roku odbywa się w Opolu i przyciąga sportowców z całego świata.

W trosce o przyszłe pokolenia wspieramy edukację techniczną w Opolu, współpracując z Zespołem Szkół Elektrycznych.

Bezpłatne spotkanie
z naszym ekspertem

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w doborze optymalnych rozwiązań do domu lub firmy prosimy
o kontakt z naszym ekspertem.
Po otrzymaniu formularza skontaktujemy się z Państwem w celu udzielenia porady.

Porada eksperta jest bezpłatna.

Imię i nazwisko

Numer kontaktowy

Adres e-mail

Dodatkowa informacja


Jak do nas dojechać?

Godziny pracy biura:

Godzina pracy biura 8:30 – 12:30
po godzinie 12:30 prosimy o kontakt telefoniczny tel. 507812183

Główna siedziba firmy Opole

ul. Kępska 7

45-129 Opole

(parter, pierwsze drzwi na prawo)

 

NIP: 5732265137

REGON: 160379099

Dane kontaktowe

biuro@techkam.com.pl

tel. +48 510 171 237